Thursday, December 29, 2022
spot_img

Sekuestrohen mbi 45 kg drogë pranë kufirin greko-shqiptar, në pranga dy shqiptarë

Policia greke ka vënë në pranga dy emigrantë këtë të shtunë, pasi akuzohen për trafikim dhe shitje të lëndëve narkotike.

Të arrestuari u kapën nga policia e Grevenasë në orët e para të , mëngjesit sot, pranë kufirit greko-shqiptar.

Në mjetin e tyre u gjetën 3 çanta që përmbanin 45 pako me 45 kg 650 gram kanabis. Nga policia janë sekuestruar dhe 4 celularë me 4 karta SIM si dhe 930 euro.

Saranda News

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

REKLAMA NË SARANDA NEWS

spot_img

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial