SARANDA NEWS

spot_img

Sherr me thika te berberi, plagosen 3 persona – VIDEO

Një sherr me thika është regjistruar këtë mbrëmje në Vlorë, në lagjen ’28 nëntori’. Në sherr janë përfshirë tre persona, të cilët kanë mbetur të plagosur, mes tyre edhe autori.

Të plagosur kanë mbetur Kevin Nuredini, 23 vjeç, Ervis Sejko, 35 vjeç dhe Mexhit Hyskaj, 40 vjeç.

VIDEO https://youtu.be/xhm6mJBNUA8

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial