Adoleshenti gjendet i gjakosur në rrugë, dërgohet me urgjencë në spital

Lajme Saranda News

Një adoleshent nga Vlora është dërguar në spitalin rajonal pasi është pikasur nga patrulla i gjakosur.

Mosha e tij mendohet se është rreth 15 vjeç dhe ka shkuar i gjakosur në spital, pasi është goditur me mjete të forta.

Dyshohet të jetë goditur me kaçavidë si pasojë e një konflikti në Lungomare. Fatmirësisht ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sipas informacioneve të marra deri më tani adoleshenti është gjetur përtokë, e më pas dërguar nga policia në spital ku po merr ndihmë mjekësore.

Ai është goditur në trup, në afërsi të qafës.

Please follow and like us: