Tuesday, April 4, 2023
spot_img

BASHKIA SARANDË FILLON SË SHPEJTI LYERJEN E FASADAVE TË PALLATEVE NË ZONËN E PORTIT

Pika kryesore e hyrjes së pushuesve të huaj dhe pamja e parë që përballen me qytetin, vitin tjetër do të ketë një pamje krejt ndryshe.

Bashkia Sarandë me një fond prej 123 milionë lekë të vjetra do të kryej lyerjen e fasadave të pallave në lagjen nr. 4 në Kodër.

Afati i vendosur është 78 ditë nga fillimi i punimeve.

Saranda Web

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial