Tuesday, February 20, 2024
spot_img

Dita filloi me kalërime, por çfarë ndodhi më pas në shtëpinë e BBV

Moderatorja Kiara Tito ka pësuar një incident brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Teksa ishte duke luajtur me karrige është rrëzuar në tokë dhe ka shpërthγer në lot nga dhimbjet.

Menjëherë Vëllai i Madh i urdhëroi banorët që të mos ta lëvizin moderatoren pasi një ekip me mjekë po shkon drejt shtëpisë për tí dhënë ndihmën e nevojshme.

Janë vajzat Mikela dhe Tea ato të cilat po i qëndrojnë mbi kokë dhe sigurisht dhe Luizi i cili menjëherë ka shkuar drejt dhomës së gjumit për të marrë një jastik për t’ja vendosur.

Teksa vijon të qëndrojë e shtrirë duke pritur ndihmën mjekësore Kiara tha se ka një dhimbje të fortë muskulare.

“Kam dhίmbje muskulare, ju betohem që nuk po tallem. Kam shumë dhίmbje”, dëgjohet të thotë Kiara.

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial