Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsLajme nga SarandaE PAPRITUR! SHIKONI ÇFARË NDODH TANI NË BIG BROTHER VIP - VIDEO

E PAPRITUR! SHIKONI ÇFARË NDODH TANI NË BIG BROTHER VIP – VIDEO

Kejvina Kthella ka “dhuruar” skena shumë provokuese dhe të nxehta brenda “Big Brother VIP”. Ajo ka hipur mbi shpinën e Amosit duke e masazhuar.

Efi: Po si e bën mesazhin andej se nuk po e kuptoj?
Kejvina: Këtu është skena

(Amos reagon i kënaqur)

Amosi-Kristit: Ça duarsh të arta o plak, nuk ta merr mendja ça je duke humbur
(Kejvina lëviz) Amos: Aty, aty

Kristi dhe Kejvina janë komentuar brenda shtëpisë së BBV2 pasi kjo e fundit shpeshherë e ka provokuar Kristin duke i kërkuar të flenë bashkë.

Ndërsa ajo ka masazhuar Amosin, ky i fundit ka ngacmuar dhe Kristin duke i bërë me dije se çfarë po humbet.

VIDEO

 

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial