Wednesday, October 4, 2023
spot_img

Gruaja gjendet e pajetë në banesë nga burri. Fëmija: Mami ka gjithë ditën në gjumë

Një ngjarje tragjike është regjistruar në Patra të Greqisë.
Një 38-vjeçare është gjetur e pajetë në banesën e saj.

E ndjera ishte në shtëpi me fëmijën e saj 4 vjeç, ndërsa bashkëshorti ishte larguar në një udhëtim jashtë Patrës.

Fëmija i ka thënë policisë se “mami ka qenë në gjunjë gjithë natën”, kur kanë mbërritur në shtëpinë.

Bashkëshorti, i cili është shofer taksie, u kthye në shtëpi në të gdhirë dhe gjeti të shoqen e pajetë.

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial