Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsAktualitetKAMIONIN NUK E MBAJNË AS FRENAT DHE AS BETONI – VIDEO

KAMIONIN NUK E MBAJNË AS FRENAT DHE AS BETONI – VIDEO

Rruga Kardhiq – Delvinë / Kamionin nuk e mbajnë as frenat dhe as betoni

VIDEO

 

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotmëm pranë fshatit Fushë Vërri në Delvinë.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial