SARANDA NEWS

spot_img

Makina merr flakë në qendër të qytetit. Shpëton drejtuesi i mjetit (VIDEO)

Një mjet tip “Ford” është përfshirë nga flakët në qendër të qytetit të Lezhës.

Flakët janë shfaqur në pjesën e motorit të mjetit dhe drejtuesi ka arritur të dalë nga makina pa marrë lëndime. Për shuarjen e zjarrit ndërhynë zjarrfikësit dhe shkak i zjarrit mendohet të jetë bërë një defekt teknik mjet.

VIDEO https://youtu.be/nialVF83XYU

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial