Tuesday, October 3, 2023
spot_img

Saranda Web publikon skandalin: Bashkia Sarandë shpërblen me 23 milionë grupin “Zëri i Bilbilit”

Kënga për udhëheqësit e kënduar ditën e inaugurimit të tunelit të Skërficës u komentua nga shumë njerëz si një veprim servilizmi për pushtetarët.

 

Ndoshta të gjithë gabuan!

Grupi “Zëri i Bilbilit” është paguar nga Bashkia Sarandë për “Shpenzime për aktivitete sociale për personelin” në vlerën e 23 milionë e 322 mijë lekë të vjetra, pagesa të kryera në 29 korrik 2022 në vlerën e 1 milion e 272 mijë lekë dhe në 1 shtator 2022 në vlerën e 22 milionë e 50 mijë lekë të vjetra.

Saranda Web

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial