Monday, April 3, 2023
spot_img

U kap duke hedhur gurë në det, procedohet penalisht

Policia njofton se specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për shtetasin A. M., 49 vjeç, banues në lagjen nr. 4, Sarandë.

Materialet në Prokurori u referuan për veprën penale “Menaxhimi i mbetjeve”, pasi sipas Policisë, në lagjen nr.4 Sarandë, në plazh, u konstatua duke hedhur inerte dhe gurë në det.

 

Saranda Web sarandaweb.net

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial