Monday, October 2, 2023
spot_img

Vetëvritεt me αrmε zjαrri 33-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Durrës. Sot një shtetas me inicile F.D 33-vjeç i ka dhënë fund jetës. Ai dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 14:35, në lagjen nr. 5, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri, në banesën e tij, shtetasi F. D., 33 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të ngjarjes. saranda news

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial