SARANDA NEWS

spot_img

VIDEO/ Kasierja e dyqanit rrihet brutalisht nga gruaja dhe vajzat e saj

Një kasiere e një dyqani ushqimor në Bronx u rrah nga një grua dhe vajzat e saj të rritura në një sulm tronditës. Lisbel Rodriguez Luna, 25 vjeç, kishte mavijosje në të gjithë trupin e saj dhe ishte e frikwsuar për jetën e saj në sulmin e së dielës pasdite në Food Universe në Fordham Manor.

VIDEO 

Konflikti filloi për një mosmarrëveshje për blerjen e shisheve të riciklueshme.

“Askush nuk më ka sulmuar kështu”, tha Luna, duke shtuar se ajo ka frikë të kthehet në punë sepse sulmuesit e saj janë ende të lirë dhe mund të kthehen.

Por “duhet të kthehem”, tha ajo. “Duhet të punohet. Unë kam nevojë për para. Unë kam nevojë për punën time. Nuk e di se çfarë mund të bëj tjetër”.

Pamjet e kamerave të sigurisë të siguruara nga The Post tregojnë disa gra duke sulmuar dhe goditur me grusht nëpunësen para saj ndërsa stafi i dyqanit përpiqej  t’i largonte gratë prej saj. sarandanews.net

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial