Monday, May 1, 2023
spot_img

Yearly Archives: 2022

AKSIDENTI NË QAFËN E MUZINËS, VDES SHOFERJA E MAKINËS

  Rreth orës 11:30, në vendin e quajtur Qafa e Muzinës, Sarandë, shtetasja E. B., 50 vjeçe, duke drejtuar automjetin tip “Hyundai” dyshohet se ka...

Aksident në Qafë Muzinë,dyshohet për viktima

  Para pak castesh ka ndodhur një aksident i rëndë ne Qafë Muzinë. Një automjet me targa greke,ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur disa herë...

QYTETI I SARANDES

SarandaWeb – Qyteti i Sarandes shtrihet në pjesën jugperëndimore të vendit. Ndodhet 262 km larg nga kryeqyteti i vendit, Tirana, 124 km nga Vlora dhe 52...

2000 ANËTARË DHE SIMPATIZANTË TË PD ZGJEDHIN KANDIDATIN PËR KRYETAR TË BASHKISË SARANDË

  Proçesi i votimit për Primaret e Bashkisë Sarandë zhvillohet në selinë e Degës së PD Sarandë. Përveç 1200 anëtarëve, për procesin e votimit janë...

LEGJENDA E URËS SË VANËS – VIDEO

  LEGJENDA E URËS SË VANËS Më datë 1 Dhjetor 2017, ujërat e lumit Kalasë, dolën nga shtrati duke gërryer bazamentin e urës së Vanës. Mëngjesin...

PËRRENJTË E SKËRFICËS VËRSHOJNË NË RRUGËN KARDHIQ – DELVINË (VIDEO)

  Reshjet e shiut gjatë natës kanë shkaktuar vërshimin e përrenjve në rrugën Kardhiq – Delvinë, duke sjellë vështirësi në qarkullimin e automjeteve. VIDEO SARANDA WEB

Saranda Web: Ja 3 kandidatët në primaret e Partisë Demokratike për Bashkinë Delvinë

Në përmbyllje të procesit të regjistrimit të kandidatëve që do të garojnë në primaret e Partisë Demokratike të datës 4 Dhjetor, proces nga i...

SARANDA WEB: Forumi Rinor i PD Sarandë zhvillon të hënën zgjedhjet për kryetar, 2 kandidatët

Saranda Web njofton se Forumi Rinor i Partisë Demokratike Dega Sarandë zhvillon ditën e hënë më 14 Nëntor zgjedhjet për Kryetarin e ri. Në këtë...

Fatmir Shero prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Konispol

Fatmir Shero prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Konispol – VIDEO     Fatmir Shero ka lindur në Konispol dhe deri në vitin 1991 ka...

Aleksander Lokoshi prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Konispol

Aleksander Lokoshi prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Konispol – VIDEO     Aleksander Lokoshi prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë...

Most Read

Please follow and like us:
fb-share-icon
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial