Aksident i rëndë, përplasen 4 automjete dhe një motor picash

Lajme Saranda News

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Fierit. Mësohet se 4 makina dhe një motor picash janë përfshirë në aksident.

Fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar.

Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Please follow and like us:
fb-share-icon