SARANDA NEWS

spot_img

Aksidenti: dy makina përplasen me zetorin, 4 të plagosur

Aksidenti: dy makina përplasen me zetorin, 4 të plagosur

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Çermë-Lushnje. Një mjet tip “Zetor” me drejtues një 40-vjeçar është përplasur me dy automjete të tjera tip “Audi”.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur drejtuesi i Zetorit dhe një pasagjer rreth 50-vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial