Monday, February 19, 2024
spot_img

Shoferi humb kontrollin e automjetit dhe del nga rruga, përfundon në spital

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Dishnicë.

Raportohet se drejtuesi i një mjeti tip “Opel” ka humbur kontrollin gjatë drejtimit dhe automjeti ka dalë nga rruga.

Shoferi i indentifkuar me inicialet A.Sh., 30 vjeç aktualisht ndodhet në spitalin e Korçës, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial