Ballina Lajme Saranda News Aleksander Lokoshi prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Konispol

Aleksander Lokoshi prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Konispol

Aleksander Lokoshi prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Konispol – VIDEO

 

 

Aleksander Lokoshi prezantohet si kandidat për primaret e PD për Bashkinë Konispol. Aleksander Lokoshi ka lindur në Ciflik, Konispol. Aleksander Lokoshi ka studiuar në Universitetin Politeknik të Tiranës dhe në vitin 1990 i bashkohet Lëvizjes së Dhjetorit. Aleksandër Lokoshi është drejtues i Grupseksionit të Xarrës në Bashkinë Konispol.

SARANDA WEB

Please follow and like us:
fb-share-icon
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial