SARANDA NEWS

spot_img

Bie nga kati i dytë i resortit në Ksamil, 19-vjeçari transportohet drejt Traumës – EMRI

Rreth orës 03:00, të mëngjesit të sotëm, Stacioni i Policisë Ksamil është njoftuar se ka shkuar për të marrë mjekim në spitalin e Sarandës, shtetasi A. H., 19 vjeç.

19-vjeçari dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga kati i dytë i një resorti për pushime, në Ksamil.

19-vjeçari është transportuar në Spitalin e Traumës, ku po merr asistencë të specializuar mjekësore dhe është jashtë rrezikut për jetën.

SARANDA WEB

 


Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial