Thursday, February 22, 2024
spot_img

Dro.guan 26 vjeçaren dhe abuzuan sek.sualisht me të/ Arrestohen 2 të rinj, në kërkim 1 tjetër

Dy persona janë arrestuar nga policia e Vlorës ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim për abuzim seksual.

Sipas policisë, dyshohet se tre të rinjtë kanë nxitur një 26-vjeçare që të përdorë lëndë narkotike, dhe kanë kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të.

Në pranga kanë rënë një 31 vjeçar dhe një 28 vjeçar ndërsa në kërkim është shpallur një 32 vjeçar, të tre banues në Vlorë.

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial