Tuesday, April 4, 2023
spot_img

E moshuara rrëzohet në gropën septike, nxirret e pajetë

Tragjedi në fshatin Fascomilia të Thesprotisë.

Një grua e moshuar është gjetur e pajetë në një gropë në afërsi të shtëpisë së saj. 75-vjeçarja u gjet nga të afërmit e saj.

Gruaja është nxjerrë jashtë dhe menjëherë është thirrur një ambulancë EMS. Ekipet e shpëtimit e konstatuan vdekjen e saj.

Të gjitha indikacionet dhe të dhënat që kanë dalë nga hetimet policore flasin për një aksident të 75-vjeçares që i ka kushtuar jetën, raporton Thespro.gr

Saranda News

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial