Wednesday, November 29, 2023
spot_img

I hidhet trítόl në verandën e banesës, ngjarja pas mesnatës – EMRI

 

Një sasi tritoli është hedhur pas mesnatës në verandën e banesës së një 34-vjeçari të identifikuar si Demir Cara.

Forcat blu njoftojnë se ngjarja ndodhi rreth orës 00:05, në rrugën “Ndoc Martini”, ku dyshohet se është hedhur një sasi e vogël lënde plasëse duke shkaktuar dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit. Saranda News

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial