Tuesday, October 3, 2023
spot_img

Mori flakë në ecje e sipër, digjet makina

Një makinë ka marrë flakë në ecje e sipër Gjirokastër, ku veç shkatërrimit të makinës nuk ka dëme në njerëz.

Ngjarja ndodhi në lagjen Granicë rreth orës 16:00, ku makina tip “Volvo” që mori flakë në ecje e sipër, u djeg pjesërisht. Shoferi i makinës, K.GJ., 58 vjeç banues në Gjirokastër nuk është dëmtuar.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se zjarri është shkaktuar aksidentalisht. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të situatës

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial