SARANDA NEWS

spot_img

POLICI I RRUGORES PËRPLASET NGA NJË AUTOMJET, TRANSPORTOHET NË SPITAL

Një punonjës policie ka mbetur i plagosur këtë të shtunë në Fier.
Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”.

Efektivi ishte duke udhëtuar me motorin e
policisë kur është përplasur nga një makinë tip ‘Ford’.
Polici ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

“Rreth orës 11:00, në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”, automjeti tip “Ford” me drejtues shtetasin R. S. është përplasur me motomjetin e policisë, me drejtues shtetasin K. P. (punonjës i policisë rrugore të DVP Fier) dhe për pasojë është dëmtuar shtetasi K. P., i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve”, njoftoi policia.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial