SARANDA NEWS

spot_img

Reagon djali i Qifes: Babai im është i pastër, i gatshëm të dorëzoj mandatin e deputetit

Pas vendimit të DASH për shpalljen non grata të Aqif Rakipit, ka reaguar djali i tij, deputeti Orlando Rakipi:

“Jam dhe me emocione. Kemi lindur ne demokraci, jam pro amerikan dhe babai im po ashtu. Se di ca është ai lloj vendimi. S’na ka ndodhur kurrë ajo gjë. Babai im është super i pastër. Mund ta shihni s’ka asnjë rekord kriminal dhe se çfarë flitet.

S’kemi lidhje me atë pjesë, që na thonë kriminel. Ne jemi të pastër, babai im është i pastër, ka ikur nga politika për diçka. Jam i hapur të bëj gjithçka. Jam I gatshëm të le mandatin nëse është nevoja”, tha Orlando Rakipi.

Saranda Web sarandaweb.net

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial