Tuesday, October 3, 2023
spot_img

SHERRI MASIV MES TË RINJVE NË SARANDË, POLICIA PROCEDON PENALISHT 3 PREJ TYRE

Policia njofton se Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Sarandë, për shtetasit: P. Z., 18 vjeç, K. V., 19 vjeç dhe E. D., 16 vjeç, banues në Sarandë.

Materialet në Prokurori u referuan për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur njëri-tjetrin, me sende të forta.

 

Saranda Web sarandaweb.net

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial