Wednesday, April 5, 2023
spot_img

Shεrrİ mes 2 personave, godİtεt me thİkë, transportohet në gjendje të rεndë në spİtal – EMRI

 

Dy persona janë konfliktuar me njëri tjetrin në qender të qytetit pranë Drejtorisë së Tatimeve. Sipas të dhënave të para mesohet se shtetasi Bledar Troshani, është qelluar me thikë dhe ka marrë plagë të rënda. Ai eshte transportuar ne spitalin e Shkodres dhe akutalisht ndodhet në sallen e operacionit.

Nuk dihen ende arsyet e konfliktit mes dy shtetasve.

Burime prane bluve te Shkodrës bëjnë me dije se dyshohet se autor i kësaj ngjarje është nje i afërm i Troshanit. Policia po punon për zbardhjen e kësaj ngjarje. saranda news

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial