Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsAktualitetShpërthim me tritol në një mobilieri, nuk ka persona ka të lënduar

Shpërthim me tritol në një mobilieri, nuk ka persona ka të lënduar

Një shpërthim me tritol ka ndodhur orët e para të mëngjesit në një mobileri në Kodër Rrashbull në Durrës. Mësohet se një sasi e vogël lënde plasëse është hedhur në fasadën e dyqanit të “Luart Mobileri” pas mesnate.

 

 

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë dhe ato xheniere, teksa ka nisur puna për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Ndërkohë ende nuk janë identifikuar personat që kanë kryer ngjarjen, po kryhet vëzhgimi i kamerave.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial