Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsAktualitetSPIRO ILJAZI NDIHMON FAMILJES NË DELVINË

SPIRO ILJAZI NDIHMON FAMILJES NË DELVINË

Spiro Iljazi ndihmon familjen në Delvinë

Spiro Iljazi ndihmon familjen në Delvinë. Pas publikimit në Saranda Web të gjendjes së mjerueshme në të cilën jetonte nënë e bir në Delvinë… Pronari i Orange Lounge Club Sarande në Sarandë iu përgjigjur menjëherë thirrjes së Saranda Web.

Ero (Spiro Iljazi) ka dorëzuar te kjo familje ndihma ushqimore, pajisje sanitare dhe kuzhine, veshmbathje. Ai ka ofruar gjithashtu përgjatë 5 muajve ushimin për këtë familje.

Ju Faleminderit Ero që iu përgjigjët menjëherë thirrjes sonë dhe për gjithçka ofruat ndaj kësaj familjeje.

Video e momenteve kur Ero dorëzon ndihmat ndihmat te familja në Delvinë.

Spiro Iljazi – pronari i Orange Club në Sarandë

Spiro Iljazi është prnari i Orange Club Sarandë, i cili është një oaz i veçantë i argëtimit dhe rekreacionit në qytetin e bukur të Sarandës. Ky ambient unik ofron një përvojë të jashtëzakonshme për të gjithë ata që kërkojnë kënaqësi, muzikë të mirë, pamje të mrekullueshme dhe shërbim të shkëlqyeshëm.

Kur hyni në Orange Club, ju përshëndet një atmosferë e ngrohtë dhe mikpritëse. Ambjentet janë të dizajnuara me kujdes, me një stili të veçantë që kombinon modernen me elementë tradicionalë të rajonit. Dritat e ndriçuara me ngjyrën e portokallit shtohen kësaj atmosfere të mrekullueshme dhe bëjnë që të ndiheni të përfshirë në një botë tërësisht të ndryshme.

Muzika është zemra e Orange Club. Në këtë vend të mrekullueshëm, ju mund të dëgjoni këngëtarët dhe DJ të njohur të vendit dhe të huaj që përpiqen të mbajnë zemrat e të pranishmëve në ritmin e muzikës së tyre të preferuar. Nga house deri te hip-hop, muzika është e përzgjedhur me kujdes për të kënaqur të gjitha preferencat.

Pamja nga Orange Club është thjeshtë mahnitëse. Klubi është i vendosur në një pozicion të privilegjuar, me një ballkon të madh që ofron një pamje panoramike të detit dhe qytetit të Sarandës. Në mbrëmjet e hapura, kjo pamje është edhe më e mahnitshme kur hëna bie mbi horizontin e detit.

Shërbimi në Orange Club është një tjetër element që e dallon këtë vend nga të tjerët. Stafi i kujdesshëm dhe miqësor është gjithmonë në dispozicion për të kujdesur për nevojat tuaja. Barmenët profesionistë janë të gatshëm të përgatisin koktejle të shijshme dhe të freskëta, ndërsa personeli i shërbimit të tavolinës do të sigurojë që ju të ndiheni të veçantë në çdo moment.

Pse të zgjidhni Orange Club me pronar Spiro Iljazin

Në Orange Club, ju mund të festoni çdo rast të rëndësishëm, nga ditëlindjet dhe ngjarjet private deri te darkat romantike për dy. Gjithashtu, klubi organizon evente tematike dhe koncerte të ndryshme që do t’ju bëjnë të ktheheni përsëri dhe përsëri.

Orange Club me pronar Spiro Iljazi është më shumë se një klub, është një përvojë. Një vend i cili bashkon bukurinë e natyrës së shkëlqyer të Sarandës me argëtimin më të lartë të qytetit. Nëse jeni në kërkim të një nate të paharrueshme në detin Jon, atëherë Orange Club është destinacioni juaj i ardhshëm.

facebook Saranda Web

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

in sarandaweb

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial