Tuesday, April 4, 2023
spot_img

U diagnostikua me sëmundjen e rëndë, aktivisti jep lajmin e trishtë për 8-vjeçaren nga Delvina

Vetëm dy ditë më parë themeluesi i Fundjavë Ndryshe, Arbër Hajdari dha lajmin e trishtë vogëlushja 8-vjeçare Elsa Korini nga Delvina, rritur jetime ishte diagnostikuar me një sëmundje të rëndë.

Por vogëlushja nuk arriti që t’ja dilte dhe sot Hajdari konfirmoi lajmin e rëndë duke shkruar se “Elsa ndërroi jetë! “Zoti të bëftë prej banorëve të parajsës! Buzëqeshja jote, do të ngelet gjithmonë në zemrën time o e bukra ime!”

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial