Ballina Lajme Saranda News Aktualitet U PREHSH NË PAQE ANASTAS NIKA

U PREHSH NË PAQE ANASTAS NIKA

Është ndarë nga jeta aktori Anastas Nika.

Anastas Nika vuante prej 1 viti nga një sëmundje e rëndë.

Pavarësisht përpjekjeve të familjes dhe donacioneve të mbledhura për kurimin e tij, nuk ka mundur të fitojë betejën. SARANDA WEB

Please follow and like us:
fb-share-icon
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial