Tuesday, November 28, 2023
spot_img

VIDEO/ Qentë endacakë sulmojnë çiftin e bashkëshortëve

 

Qentë endacakë janë kthyer në shqetësim në qytetin e Lezhës. Siç shihet dhe nga pamjet, këtë mëngjes disa qenë sulmuan një çift bashkëshortësh në lagjen “Besëlidhja”, ndërkohë që nuk kanë munguar rastet që qytetar të ndryshëm kanë perfunduar në spital nga kafshimi i qenëve.

Fatmirësisht nga sulmi që qentë kanë bërë këtë herë, çifti i bashkëshortëve, nuk ka pësuar lëndime.

VIDEO  https://youtu.be/OHC0x-Amkzo

 

 

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial