Saturday, December 2, 2023
spot_img

Monthly Archives: November, 2022

U nis drejt Greqisë me 15 kg kanabis në gomën e automjetit, kapet në doganë

Policia kufitare ka arrestuar 60 vjeçarin, Spotiraq Çipi i cili ka tentuar të kalojë në Kapshticë me 15 kilogramë lëndë narkotike të llojit kanabis....

Digjet gjatë natës një automjet në pronësi të një gruaje, dyshohet qëllimisht (VIDEO)

Një automjet është përfshirë nga flakët e zjarrit në Lagjen e Spitalit në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur pak pas mesnate dhe dyshohet të jetë...

Maskat grabitje në njjë dyqan telefonash gjatë natës – VIDEO

Gjatë mbrëmjes së djeshme, është grabitur një dyqan në qytetin e Vlorës pranë zonës së Shkollës Industriale. Mësohet se në dyqan tregtoheshin pajisje elektronike. Ndërkohë...

Asnjë gjurmë prej 4 ditësh, zhduket në mënyrë të mistershme 51-vjeçari – EMRI

Autoritetet greke kanë ngritur alarmin pas zhdukjes së një shqiptari në Selanik 4 ditë më parë. Protothema.gr shkruan se bëhet fjalë për 51-vjeçarin shqiptar Ylli...

I shpëtoi atentatit tre muaj më parë, gjendet i pa jetë 45-vjeçari – EMRI

Është gjetur i vdekur në banesën e tij në Kuçovë Admir Bejo. Tre muaj më parë ai i shpëtoi një atentati nga fqinji i...

Avioni i pasagjerëve përplaset në tokë gjatë stuhisë – VIDEO

Një aeroport i madh në Filipine, "Mactan-Cebu" është detyruar të mbyllet pasi një aeroplan u rrëzua gjatë uljes për shkak të motit të keq....

Aksident në autostradë, përmbyset boti i ngarkuar me çimento

Një aksident ka ndodhur në autostradën Kukës-Morinë, shtetasi S. A., 44 vjeç, banues në Kosovë, duke drejtuar automjetin tip bot, të ngarkuar me çimento...

Makina përplas drejtuesin e motorit, plagoset shoferi. Drejtuesi i mjetit largohet nga vendi i ngjarjes

Aksident mëngjesin e sotëm ka ndodhur edhe në Elbasan. Një makinë ka përplasur drejtuesin e motorit dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Drejtuesi i motorit...

Dy makina përplasen me njëra-tjetrën, 3 të plagosur

Një tjetër aksident është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Elbasanit. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në aksin Elbasan- Peqin. Për pasojë...

Aksident në rrugën Tepelenë – Gjirokastër, 2 të plagosur

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Tepelenë-Gjirokastër, në vendin e quajtur "Luzat", automjeti tip "Dacia", që drejtohej nga shtetasi K. Ç., është përplasur...

Most Read

Please follow and like us:
fb-share-icon
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial