Saturday, April 13, 2024
spot_img

Monthly Archives: November, 2022

Punonte në çatinë e një shtëpie, bie nga lartësi dhe humb jetën

Një aksident fatal në punë ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 16.30 në një kantier ndërtimi në Chiabotto di San Giorgio, ku një...

Pëson sulm në zemër teksa udhëtonte dhe përplaset me shtyllën, humb jetën

Një ngjarje tragjike ka ndodhur rreth orës 12:10, në fshatin Karbunarë e Madhe, Lushnjë, ku si pasojë e një aksidenti një person ka mbetur...

Mësuesi dhunon nxënësit, pezullohet nga puna. Flet nxënësi: Kishte pirë pak

Një rast i pa precedent ka ndodhur në Shkollën “Dritëro Agolli” në Bilisht, ku mësuesi i gjuhës angleze ka dhunuar disa nxënës në njërën...

Aksident pranë një pike karburanti, disa persona të lënduar

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në Gjirokastër. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë një pike karburanti, në vendin e quajtur “Postblloku.” Një mjet...

Makina përplas një 13-vjeçar, dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në fshatin Qytezë të Devollit. Shtetasi T.D duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka aksidentuar një 13-vjeçar, këmbësor në...

37-vjeçari vetëvritet me pistoletën e thertores

Një 37-vjeçar ka vrarë veten në zonën e Thesprotisë, Greqi, duke përdorur një pistoletë thertoreje. 37-vjeçari i pafat është pikasur brenda shtëpisë së tij nga...
- Advertisment -
Google search engine

Most Read

Please follow and like us:
fb-share-icon
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial