Friday, December 30, 2022
spot_img

Monthly Archives: December, 2022

Shpërthim, i vihet tritol banesës së një polici! Dyshohet për shkak të detyrës

Një banese i është vënë sasi tritoli gjatë mbrëmjes së djeshme në fshatin Bardhaj, Shkodër. Shpërthimi ndodhi në banesën e policit Valter Serra. Mësohet...

Helmimi i tre personave, 14 vjeçari pati djegie në fyt dhe sy! Dyshohet se shishja kishte aciditet

Prokuroria e Shkodrës dhe Autoriteti Kombëtar i Ushqimit po kryejnë hetimet në lokalin e hotelit ku ndodhi helmimi i 3 personave. Sipas hetimeve dhe...

U helmuan nga uji që pinë brenda një lokali, 41 vjeçarja dhe djali i saj transportohen drejt Tiranës

Mbrëmjen e djeshme, rreth orës 23:30, në Spitalin Rajonal Shkodër, janë paraqitur për të marrë ndihmë mjekësore, shtetasja A. Z., 41 vjeçe dhe djali...

Shkrumbohet nga flakët kazinoja, 10 të vdekur dhe 30 të plagosur

Dhjetë persona kanë humbur jetën dhe 30 të plagosur janë bilanci nga zjarri që shpërtheu në një hotel dhe kazino në qytetin Paoipet në...

U kap bashkë me 2 të tjerë me 58 kg kanabis në makinë, kush është 28-vjeçarja që u arrestua

Erisa Fero 28-vjeçe është e reja e cila është arrestuar nga policia në Korçë, pasi bashkë me dy të tjerë, Likë Bashën dhe një...

Merr flakë kabina elektrike, digjet hyrja e një pallati

Hyrja e një pallati është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të mërkure në qytetin e Burrelit. Për pasojë ka marrë flakë kutia e shpërndarjes...

Operacion anti-drogë, sekuestrohen 40 kg lëndë narkotike! Në pranga 4 trafikantë

Një operacion antidrogë i cili është zhvilluar gjatë natës në qytetin e Korçës ka përfunduar me arrestimin e 4 shtetasve. Policia ende nuk bën me...

E pabesueshme: Miu lë 1 orë pa energji elektrike Gjirokastrën.

JuguLajm njofton se një mik i paftuar që la pa korrent një Gjirokastër të tërë. OSHEE konfirmon se defekti ishte penetrimi i një miu në...

VIDEO/ Burri thyen me kokë xhamin e dritares në tentativë për të përdhunuar një grua

Një ngjarje e frikshme aq sa dhe e çuditshme ka ndodhur në Brazil ku një burrë ka tentuar të futet na dritarja e banesës...

Nga viti i ri, WhatApp-i nuk do të funksionojë më!

Duke nisur nga viti i ardhshëm aplikacioni i njohur i mesazheve, WhatsApp do të ndalojë së funksionuari në modelet e smartphonëve të vjetër dhe...

Most Read

Please follow and like us:
fb-share-icon
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial