Friday, January 13, 2023
spot_img

Aksident i rëndë, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Belin-Fier. Automjeti tip ‘Opel Zafira’ ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal.

Shoferi 70-vjeçar, Ilia Shabani nga Marinza ka qenë vetëm në automjet. Ai ka marrë lëndime të lehta dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihen arsyet e aksidentit.

VIDEO https://youtu.be/T1MdK4-3BZI

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial