SARANDA NEWS

spot_img

Autobusi i linjës shkrumbohet në mesin e rrugës – VIDEO

Është shkrumbuar plotësisht autobuzi i linjës Tiranë-Skrapar. Ngjarja ka ndodhur në rrethrrotullimin e Savrës në Lushnjë. Drejtuesi i automjetit pasi ka vënë re tymin në motor ka ndaluar dhe ka nxjerrë jashtë pasagjerët së bashku me bagazhet e tyre.

Më pas ka tentuar të shuajë zjarrin por nu kia ka arritur dot duke bërë që mjeti të shkrumbohej totalisht. Fatmirësisht udhëtarët dhe drejtuesi i automjtetit nuk janë lënduar nga ngjarja. Mësohet se zjarri është shkaktuar nga një defekt në motorin e autobuzit.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

LAJMET E FUNDIT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial