Saturday, April 13, 2024
spot_img
HomeLajme Saranda NewsAktualitetAutomjeti del nga rruga dhe përfundon në kanal. Ka të plagosur

Automjeti del nga rruga dhe përfundon në kanal. Ka të plagosur

2 persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur ditën e sotme në Berat.

Sipas policisë aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor “Berat-Dimal”, ku shtetasi F. Xh., duke drejtuar automjetin, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e automjetit dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

Nga ky aksident, janë dëmtuar jashtë rrezikut për jetën, drejtuesi i automjetit dhe pasagjeri në këtë automjet, shtetasi A. P., të cilët janë në kujdesin e mjekëve.

Please follow and like us:
fb-share-icon
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img

Most Popular

Recent Comments

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial