Monday, October 2, 2023
spot_img

Doli për të peshkuar në det, por nuk kthehet më, dyshimet e familjarëve

 

Prej 2 ditësh, familjarët kanë humbur kontaktet me një 78-vjeçar që kishte dalë nga shtëpia për peshkim. Teksa kanë nisur kërkimet, dyshohet se 78-vjeçari mund të jetë mbytur në det, në plazhin e Semanit.

“Në Komisariatin e Policisë Fier ka bërë kallëzim shtetasi A. Xh., 41 vjeç, banues në Fier, se babai i tij, shtetasi N. Xh., 78 vjeç, më datë 24.01.2023 ka dalë nga shtëpia për peshkim dhe nuk është kthyer më.

Nga hetimet e kryera, dyshohet se 78-vjeçari mund të jetë mbytur në det, në plazhin e Semanit.

Vijojnë kërkimet për gjetjen e 78-vjeçarit”, njofton policia. Saranda News

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial