Tuesday, February 20, 2024
spot_img

Gjendet skeleti i një burri gjatë punime për të vendosur një tubacion nëntoksor

Një ngjarje e rëndë ka nododhur në Greqi. Eskavatori, teksa po kryente punime për të vendosur një tubacion nëntoksor zbuloi një trup të dekompozuar në një fushë në Tebë.

Në xhepin e pantallonave u gjetën disa dokumente personale, që i referohen një çështjeje penale nga Shqipëria, por fillimisht do të duhet të bëhet një ekzaminim antropologjik dhe një test ADN për identifikimin zyrtar të tij.

Dyshimet kryesore janë se kemi të bëjmë me një vepër penale, pasi dyshohet se ai është vrarë dhe më pas hedhur aty, por kjo pritet të vërtetohet nga ekspertiza mjeko-ligjore.

Saranda News

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial