Thursday, November 30, 2023
spot_img

KSAMILI – MË MIRË VEÇ APO BASHKË ME SARANDËN!? – EMISION LIVE NË SARANDA WEB

CROSSFIRE nga Gjergji Mano dhe Ibrahim Bajrami.

Propozimi i PD-së për ndryshimet në hartën administrativo-territoriale që jo pa çudi i gjen dakord edhe socialistët e Ksamilit

Pluset që justifikojnë ndarjen & Minuset që trumbetojnë mbështetësit e idesë së një njësije vendore me Sarandën

Te ftuar në studio Vesel Kociu dhe Haxhi Daci

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial