Tuesday, October 3, 2023
spot_img

Ishte duke krasitur ullinjtë, 63-vjeçari rrëzohet dhe humb jetën – EMRI

 

Një 63-vjeçar në Berat ka humbur jetën pasi ra nga pema teksa ishte duke krasitur. Kujtim Neziri ka qenë duke krasitur pemët, kur një nga degët është thyer si pasoj ka rënë në tokë.

Megjithëse është transportuar menjëherë në spitalin e Skraparit, 63-vjeçari nuk i ka mbijetuar dot plagëve të mara në kokë.

Në vendngjarje ka shkuar policia, e cila po mbledh prova materiale për zbardhjen e këtij aksidenti me pasojë humbjen e jetës se 63-vjeçarit nga Skrapari. saranda news

 

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial