Thursday, February 22, 2024
spot_img

SHPELLA E PELLUMBAVE SARANDE

Shpella e Pellumbave Sarande

Shpella e Pellumbave ndodhet rreth 12 km larg Sarandës.
Rëra e pastër dhe uji i kristaltë e bëjnë këtë gji një ndër plazhet më të bukur.
Terreni i vështirë për të shkuar deri aty i bën aventurierët e guximshëm të ndihen në këtë plazh si në parajsën e tyre.

 

Shpella e Pellumbave Sarande VIDEO

sarandanews.net

PUNUAR NGA SARANDAWEB

Please follow and like us:
fb-share-icon
LAJMET E FUNDIT

MË TË LEXUARAT

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial